چیلر صنعتی شرکت آتا پایپ

چیلر صنعتی بنتلی

چیلر صنعتی شرکت آتا پایپچیلر تراکمی بنتلی

                          BCH5TON ارسال به شرکت آتاپایپ                

ارسال چیلر صنعتی BCH5TON  برای شرکت آتا پایپ به عنوان نمونه دیگر از تولیدات بنتلی ارائه شده است.

چیلر صنعتی بنتلی محصول شرکت مانا صنعت نخستین طراح و سازنده کولر تابلوبرق وچیلر صنعتی در ایران است.

چیلر صنعتی بنتلی، نوعی چیلر تراکمی است که در صنایع و فرآیند های صنعتی برای تامین سرمایش مورد استفاده قرار می گیرد. سیال واسط چیلر صنعتی عموما آب مقطر و یا آب مقطر به همراه اتیلن گلیکول یا اتیلن پروپیلن به عنوان ضدیخ است. همانطور که در تعریف چیلر صنعتی مشخص شده است، این چیلر نیز نوعی چیلر تراکمی بر مینای سیکل تبرید تراکمی بخار است.

چیلر صنعتی دارای ۴ بخش اساسی کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و شیر انبساط است.چیلرهای صنعتی‌ که معمولاً در صنایع استفاده می‌شوند از نوع تراکمی هستند و بسته به شرایط مورد نیاز می‌توان از نوع آب خنک یا هوا خنک آنان استفاده کرد.

همگام با تولید محصولات با کیفیت و متنوع و هم سو با استاندارد های جهانی، با خدمات پس از فروش مناسب میباشد.

کارشناسان ما آماده هستند تا با ارائه مشاوره رایگان، بهترین و مناسبترین کولر گازی تابلوبرق جهت تابلو برق و باکس های صنعتی شما انجام پذیرد.

چیلر صنعتی بنتلی با سابقه ترین طراح و تولید کننده چیلر صنعتی در ایران است. همچنین تولید کننده انواع کولر تابلو برق اعم از: کولر تابلویی سقفی، کولر گازی تابلوبرق دیواری و کولر تابلویی خرطومی با توان ها و ظرفیت های متنوع میباشد.

کولر تابلویی یک دستگاه تهویه مطبوع است که با بهره از از یک کنترلر هوشمند و قابل تنظیم  بهترین شریط دمایی را جهت فعالیت تجیزات داخل تابلو برق فراهم می آورد.

کولر گازی تابلوبرق یک دستگاهی است که برای خنک کردن تابلوبرق و کاهش دمای انواع تابلوبرق استفاده می شود.

این کولر تابلویی با استفاده از گاز فشرده شده، هوای گرم را به داخل دستگاه جذب می کند و با کمک کمپرسور، آن را فشرده می کند. در نهایت با انتقال حرارت، هوای خنکی را به داخل تابلو برق تزریق می‌کند.

هدف چیلر صنعتی بنتلی، ارائه محصولات با کیفیت، کسب رضایت مشتری،

همراهی با علم روز در جهت جهانی شدن صنعت کشور است.

طول عمر بیشتر قطعات و تجهیزات با کولرگازی تابلوبرق بنتلی:

کولرگازی تابلوبرق بنتلی طول عمر قطعات و تجهیزات تابلوهای برق را افزایش می دهند. کولر گازی تابلو برق بنتلی با قطع رابطه هوای بیرونی و داخلی تابلوبرق و ایجاد محفظه هوای تمیز در داخل باکس های صنعتی دمای مطلوب در جهت فعالیت تجهیزات برقی را فراهم می آورند.

این کولرتابلویی با خلق شرایط عالی و بهینه برای تجهیزات داخل تابلوها، موجبات افزایش طول عمر ادوات داخل تابلوهای برق را فراهم می آورند. 

کولر تابلوبرق BENTLY بصورت کاملا اختصاصی جهت خنک کاری تابلوبرق، خنک کاری رک مخابراتی، خنک کاری سرور صنعتی   طراحی شده است.

سیرکولاسیون هوا:

عملیات سیرکولاسیون هوای داخلی به همراه پایش دما به صورت مداوم و لحظه ای ادامه می یابد. همچنین در هر زمان دمای تابلو برق توسط سنسورهای حرارتی کولر بنتلی مطلوب تشخیص داده شود، سیستم تراکمی از مدار خارج می گردد.

 ولی با این حال عملیات سیرکوله هوای تابلو برق در جهت سنجش حرارت و یکسان نگه داشتن دمای تمام نقاط داخلی تابلو ادامه می یابد. همچنین بهترین شرایط را جهت عملکرد تجهیزات گرانقیمت پنل های صنعتی فراهم می آورند.

در مورد مدل های سقفی نیز عملیات خنک سازی و پایش دما مانند کولرهای دیواری می باشد. کولر سقفی بر روی سقف تابلوبرق نصب و عملیات سیرکولاسیون هوای تابلو برق از قسمت سقف تابلو انجام می پذیرد.

نکات مهم در خرید کولر تابلویی:

  1. ابعاد تابلوبرق
  2. دمای محیط
  3. میزان حرارت زایی تجهیزات تابلوبرق ها
  4. مکان جغرافیایی مورد نظر
  5. میزان آلودگی محیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید