کولر تابلوبرق شرکت برق تهران

کولر تابلوبرق شرکت برق تهران

کولر تابلویی شرکت برق تهران

BS1000 ارسال به شرکت برق تهران

ارسال کولر تابلویی BS1000  برای شرکت برق تهران به عنوان نمونه دیگر از تولیدات شرکت مانا صنعت تدبیر اندیش سهند ارائه شده است.

کولر گازی تابلوبرق بنتلی محصول شرکت مانا صنعت نخستین طراح و سازنده کولر تابلوبرق در ایران است.

همگام با تولید محصولات با کیفیت و متنوع و هم سو با استاندارد های جهانی، با خدمات پس از فروش مناسب میباشد. همچنین آماده ارائه مشاوره در خصوص انتخاب بهترین گزینه سیستم های تهویه مربوطه و تجهیزات جانبی مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی می باشد.

کارشناسان فنی کولر تابلویی bently آماده مشاوره رایگان جهت انجام محاسبات و انتخاب آگاهانه محصول متناسب نیاز شما هستند.

شرکت مانا صنعت  تولید کننده کولرهای تابلوبرق بنتلی با استفاده از تکنولوژی روز و تجربیات گذشته خود توانسته است. تا در عرضه و فروش سیستم های تهویه  با لطف پروردگار متعال بسیار موفق باشد.

همچنین قیمت خنک کننده تابلو برق بنتلی در مقایسه با قیمت خنک کننده خارجی بسیار مقرون به صرفه بوده است. در حالی که از لحاظ کیفیت همسطح یا بالاتر از برند های خارجی می باشد.

کولر تابلویی یکی از ابزارهای ضروری در صنایع برق و الکترونیک محسوب می‌شود. و در بسیاری از قسمت‌های صنایع مورد استفاده قرار گرفته است.

کولر گازی تابلوبرق یک دستگاه تهویه مطبوع است که دارای یک تابلوبرق است که به عنوان مرکز کنترل برای تنظیم دما و رطوبت در داخل محیط استفاده می‌شود.

این کولر  تابلویی با استفاده از گاز فشرده شده، هوای گرم را به داخل دستگاه جذب کرده و با کمک کمپرسور، آن را فشرده و در نهایت با انتقال حرارت، هوای خنکی را به داخل تابلو برق تزریق می‌کند.

نصب کولر گازی تابلوبرق بر روی محل مورد نظر که تابلوبرق می‌باشد و  به چند فاکتور مهم بستگی دارد. از جمله نصب کولر گازی تابلوبرق در جایی که مانع حرکتی بر روی پرسنل ایجاد نماید. همچنین در وقوع حادثه به راحتی بتوان آن را تعویض و جایگزین نمود.

 از موارد بسیار مهم در نصب کولرگازی تابلو برق،‌ تقسیم کانال‌های داخلی به نحوی که بتواند در  قسمت‌هایی که قطعات گرما زا نصب شده اند،‌ هوارسانی خنک کاری کرد و یک حالت یکنواختی قابل قبولی را در جریان هوا در داخل تابلو ایجاد نماید به طوری که تقریبا همه‌ی قسمت‌های داخلی تابلو دمای یکنواخت داشته باشد.

دیگر موارد مهم این است که تابلوبرق دارای عایق داخلی بدنه جهت عدم نفوذ هوای گرم از سطح تابلو به داخل آن شود که هم می‌تواند ظرفیت دستگاه کولر گازی تابلوبرق را پایین تر آورد و هم دمای ثابت تری را در داخل تابلوبرق ایجاد نماید.

همچنین باید در تنظیم دمای داخلی تابلوبرق نهایت دقت به عمل آید که بیش از حد دمای داخل تابلو پایین نباشد که عاملی جهت تعرق بر روی قطعات الکتریکی گردد که موجب اکسیداسیون (زنگ زدن) روی قسمت‌های فلزی قطعات می شود و تابلو را خیلی زودتر از عمر مفید آن فرسوده می‌نماید.

کولر تابلویی، به عنوان یکی از دستگاه‌های خنک کننده برقی، قابل استفاده در صنایع هایی از جمله صنایع غذایی،خودورسازی، پتروشیمی، ریخته گری،داروسازی و غیره می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید