کولر تابلوبرق شرکت نقشینه چاپ

کولر تابلوبرق

کولر تابلوبرق شرکت نقشینه چاپ

BSI6000 ارسال به شرکت نقشینه چاپ

ارسال کولر گازی تابلوبرق BSI6000  برای شرکت نقشینه چاپ به عنوان نمونه دیگر از تولیدات شرکت مانا صنعت تدبیر اندیش سهند ارائه شده است.

کولر تابلویی بنتلی محصول شرکت مانا صنعت نخستین طراح و سازنده کولر تابلوبرق در ایراکولر تابلوبرقن است.

همگام با تولید محصولات با کیفیت و متنوع و هم سو با استاندارد های جهانی، با خدمات پس از فروش مناسب میباشد. همچنین ما آماده ارائه مشاوره در خصوص انتخاب بهترین گزینه سیستم های تهویه مربوطه و تجهیزات جانبی مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی می باشد.

کولر گازی تابلوبرق بنتلی با سابقه ترین طراح و تولید کننده کولر تابلو برق در ایران است. همچنین تولید کننده انواع کولر تابلو برق اعم از: کولر تابلو برق سقفی، کولر تابلو برق دیواری و کولر تابلو برق خرطومی با توان ها و ظرفیت های متنوع هستند.

کولر گازی تابلوبرق یک دستگاه تهویه مطبوع است که دارای یک تابلوبرق است که به عنوان مرکز کنترل برای تنظیم دما و رطوبت در داخل محیط استفاده می‌شود.

این کولر  تابلویی با استفاده از گاز فشرده شده، هوای گرم را به داخل دستگاه جذب کرده و با کمک کمپرسور، آن را فشرده و در نهایت با انتقال حرارت، هوای خنکی را به داخل تابلو برق تزریق می‌کند.

کولر تابلوبرق BSI6000

کولر گازی تابلوبرق BSI6000  برای نخستین بار توسط بنتلی از ایران طراحی و تولید گردیده است . این محصول به نوعی از خنک کننده های صنعتی اطلاق می شود که برای کابینت های فرورفته طراحی و تولید شده است. کولر تابلوبرق BSI6000 از نوع کولر های دیواری بنتلی می باشد.بنا بر ابن محصولاتی ویژه برای بهره برداری در کابینت هایی مانند کابینت های صنعتی،مخابراتی، ارتباطات، سیستم های امنیتی و غیره هستند.

در مدل دیواری، کولرتابلوبرق بنتلی بر روی دیواره یا درب تابلو برق نصب می گردد.  همچنین از بالاترین قسمت تابلو که همیشه گرم ترین نقطه نیز می باشد، هوای گرم را بواسطه فن های قدرتمند خود به داخل کولر هدایت می کند. بدین صورت پس از خنک کاری و رطوبت گیری، هوای خنک را از قسمت پایینی وارد تابلو برق می نماید.

نکات مهم در خرید کولر تابلویی:

  1. ابعاد تابلوبرق
  2. دمای محیط
  3. میزان حرارت زایی تجهیزات تابلوبرق ها
  4. مکان جغرافیایی مورد نظر
  5. میزان آلودگی محیط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید