کولر آسانسور

کولر آسانسور

کولر آسانسور بنتلی مختص برج ها، هتل ها، بیمارستان ها، ادارات و…

از محصولات تهویه مطبوع شرکت مانا صنعت می باشد که قابلیت سرمایش و تصفیه هوای کابین آسانسور را دارد، این کولر از سیکل تبرید پیروی می کند و دارای کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور است.

با پیشرفت صنعت برج سازی و نیاز روز افزون به آسانسور در برج های ساختمانی و رفت و آمدهای مکرر به وسیله آسانسورها، التزام به نگرشی تخصصی به تهویه ساختمان در آسانسور ها از دیدگاه مدرن مهندسی تهویه مطبوع به وجود آمده است.

تهویه مناسب برای آسانسور چه ضرورتی دارد؟

دیگر نمی توان بحث تهویه در آسانسور را صرفا با فن ساده ی تعبیه شده در سقف آسانسور به نتیجه رساند و از این رو فن آوری جدید سیستم تهویه آسانسور، مدرنیزه کردن تهویه ساختمان را تکمیل می کند.

کولر آسانسور بنتلی جهت تهویه آسانسورهای واقع در ادارات، هتل ها، بیمارستان ها، برج ها و ساختمان های مسکونی طراحی شده اند.

آیا نصب کولر آسانسور بنتلی در بیمارستان ها، نقشی در جلوگیری از شیوع کرونا، آنفولانزا و… دارد؟

با توجه به شیوع بیماری های تنفسی از جمله کرونا، آنفولانزا و … و تردد زیاد در بیمارستان ها و استفاده از آسانسور در این اماکن، احتمال شیوع بیماری های تنفسی در فضای بسته مانند کابین آسانسور افزایش می یابد و با توجه به شلوغی آسانسورها در بیمارستان ها و رفت و آمد افراد بیمار، آسانسورها می تواند محل های خطرناک و موثر در شیوع بیماری ها به حساب بیاید، پس در نتیجه با تهویه مطبوع و مناسب آسانسورها در بیمارستان ها با استفاده از کولر آسانسور بنتلی می توان بخشی از زنجیره شیوع این بیماری ها را کنترل نمود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید