بازدید وزرای صنعت و نیرو از غرفه بنتلی

دکتر نعمت زاده و دکتر رضا اردکانیان وزرای صنعت و نیرو از غرفه محصولات بنتلی (تولید کننده کولر گازی تابلوبرق و سیستم های خنک کننده پنلی) در هفدهمین نمایشگاه بین المللی برق تهران آبان ماه ۱۳۹۶ بازدید نمودند.

در این دوره از نمایشگاه، ۷۷۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و به مدت ۴ روز توانمندی ها و خدمات خود را به معرض دید مراجعه کنندگان می گذارند.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی وزارت نیرو (پاون)، دکتر «رضا اردکانیان» وزیر نیرو در آیین اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق با اشاره به استقبال پرشور شرکت های داخلی و خارجی از این نمایشگاه اظهار داشت: حضور شوق آمیز مجموعه های سازنده و فعال داخلی و خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق بسیار تحسین برانگیز بود.
وی افزود: امیدواریم این حضور پرشور شرکت‌ها زمینه‌ساز حضور موفق آن ها در بازارهای منطقه‌ای بین‌المللی نیز باشد.
وی تصریح کرد: وجود ظرفیت نصب شده ۷۷ هزار و ۸۰۰ مگاواتی برق در کشور و همچنین وجود ۳۴ میلیون مشترک و دارا بودن رتبه ۱۴ از نظر ظرفیت نصب شده می تواند بیانگر توانایی ها و قابلیت های این صنعت در داخل کشور باشد.

بر اساس اعلام رسمی وزارت نیرو، در نمایشگاه امسال ۴۵۸ شرکت داخلی و بیش از ۳۱۰ شرکت خارجی از ۳۰ کشور مختلف آلمان، چین، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، لهستان، انگلستان، سوئد، امارات، روسیه و … حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? با ما گفتگو کنید