• خانه / اخبار / وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان در غرفه بنتلی
وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان در غرفه بنتلی
در 1396 آبان 19, 22:33

وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان در غرفه بنتلی

بنتلی تولید کننده سیستمهای خنک کننده وکولر های گازی تابلوبرق میزبان وزارت محترم نیرو جناب دکتر اردکانیان و هیات همراه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی برق ایران-تهران، وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان در غرفه بنتلی طی بازدید از غرفه بنتلی در نمایشگاه برق با خلاصه فعالیتها ومحصولات تولیدی این شرکت آشنا شدند.

با توجه به بومی شدن دانش فنی محصولات توسط شرکت وپیشگیری از خروج ارز از کشور همچنین تامین نیاز داخلی واهداف صادراتی بر توسعه  روز افزون تنوع وکیفیت محصولات تاکید نمودند.

به گزارش ایسنا، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ۷۷۰ شرکت داخلی و خارجی حاضر شدند که امسال ۴۵۸ شرکت داخلی و بیش از ۳۱۰ شرکت خارجی از ۳۰ کشور مختلف آلمان، چین، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، لهستان، انگلستان، سوئد، امارات متحده عربی، سوریه و غیره حضور دارند.

نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت ۵۰ هزار و ۱۲۰ مترمکعب برگزار می‌شود که حدود ۲۵ هزار مترمکعب آن در فضای سرپوشیده است.

گفتنی است که در این نمایشگاه غرفه‌هایی از اصناف مختلف صنعت از بخش‌های سیم و کابل تا تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق و غیره در این نمایشگاه حضور دارند.

وزیر نیرو گفت: از ظرفیت های این صنعت وجود بیش از 600 شرکت فعال در سندیکای برق و حدود 110 هزار شاغل در شرکت های توزیع و برق منطقه ای از پتانسیل های دیگر این صنعت است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دکتر «رضا اردکانیان» وزیر نیرو در آیین اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق با اشاره به استقبال پرشور شرکت های داخلی و خارجی از این نمایشگاه اظهار داشت:

حضور شوق آمیز مجموعه های سازنده و فعال داخلی و خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق بسیار تحسین برانگیز بود.
وی افزود: امیدواریم این حضور پرشور شرکت‌ها زمینه‌ساز حضور موفق آن ها در بازارهای منطقه‌ای بین‌المللی نیز باشد.

www.manasanaat.comبدون نظر


لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *